Cabaret 29/01/2012

De heren Ernesto en Marcellino kennen de weg naar het Theater in Millingen aan de Rijn prima. Ze zijn hier dan ook al regelmatig geweest. Sinds enkele jaren nemen ze Wilfried Finkers op sleeptouw. Ze komen hier nooit voor niets. De laatste jaren is de zaal volledig uitverkocht en kan tante Cor de koffie met koekjes niet aanslepen. Op zondag 29 januari 2012 staan ze weer in Theater ‘De Natte’ in Millingen aan de Rijn.



De revues van malloot Marcellino en zanger/performer Ernesto, hebben een hoog tussen-de-schuifdeuren-gehalte en zitten barstensvol woordgrappen en min of meer verantwoorde onderbroekenlol. Tien jaar geleden sloot Wilfried Finkers zich bij hen aan en die gooide er ook nog eens een sausje gortdroge Twentse humor overheen. De titel Het beste dan maar! suggereert dat dit hun laatste programma is… en dat is ook zo. Het slotakkoord is ook een samenbundeling van alle onzin waarmee ze als duo en trio twee decennia lang zalen hebben laten huilen van het lachen. Het gaat weer nergens over, maar het is wel een zeer vermakelijke kermis met als motto: er is al ellende genoeg op de wereld, daar kunnen Ernesto,Marcellino en Wilfried Finkers dan ook nog wel bij. Voor de allerlaatste keer dus.

 De voorstelling begint om 20.30 uur, maar u bent voor een heerlijk kopje koffie (met koekje!) van harte welkom vanaf 19:30 uur. De entree bedraagt € 12,00. Er vindt geen voorverkoop plaats. In verband met de verwachte opkomst, adviseren wij u tijdig aanwezig te zijn.
“De Natte” (O.E.V. 1) vindt u aan de Heerbaan 117 te Millingen aan de Rijn.


© 2012 OEV1